Reikia brūkšninio kodo?

Reikia brūkšninio kodo?

Gaukite unikalius, pasaulinius brūkšninius kodus ir GTIN numerius savo produktams

GS1 brūkšniniai kodai ir Visuotiniai prekių numeriai ("Global Trade Item Numbers" - GTIN) privalomi norint prekiauti daugelyje internetinių ir tradicinių prekybos vietų, pavyzdžiui "Amazon", "eBay", "Alibaba", "Google", "Carrefour", "Tesco" ir "Walmart" bei kt. 

GS1 yra vienintelė oficiali GTIN ir EAN/UPC brūkšninių kodų tiekėja visame pasaulyje.

Mes padedame įmonėms identifikuoti savo produktus nuo pat pirmojo brūkšninio kodo panaudojimo dar 1973 m. Gavę brūkšninius kodus iš GS1, galite būti tikri, kad jie yra autentifikuoti.

Naudokite GS1 kodus "Amazon", "eBay", "Alibaba", "Google" ir kitose e-parduotuvėse bei tradicinėse mažmeninėse parduotuvėse.

Jūsų unikalūs GS1 GTIN galioja visose pagrindinėse prekybos platformose ir parduotuvėse.

Prekiaukite visame pasaulyje
Pasaulinė standartų organizacija, GS1 užtikrina, kad mūsų brūkšniniai kodai tinka naudoti visame pasaulyje.

Tvarkykite savo prekių kodus internetu.
Daugelyje šalių, kuriose veikia GS1, galite užregistruoti ir valdyti visus savo brūkšninių kodų numerius (GTIN) internete, visiems savo produktams. Jūs netgi galite sugeneruoti brūkšninius kodus tiesiai internete.

Nemokama pagalba telefonu arba internetu.
Mūsų palaikymo komanda dirba tam, kad padėtų jums jūsų verslui augant.

Tapkite GS1 sistemos naudotojais!

Kaip nuspręsti, ar jums iš tiesų reikalingi brūkšniniai kodai? Jei planuojate prekiauti internetu ar parduotuvėse kitų gamintojų ar platintojų jau teisingai paženklintomis prekėmis, jų perkoduoti iš naujo nereikia. Tačiau jei jūs esate parduodamų produktų prekės ženklo savininkas, jei gaminate produktus patys arba jie tiesiog dar nėra paženklinti jų gamintojo, turite galimybę tapti GS1 sistemos naudotoju ir gauti jiems GS1 kodus, sudarytus būtent jums priskirto GCP - Pasaulinio Kompanijos Prefikso pagrindu.

Asociacija GS1 Lithuania yra tarptautinės GS1 organizacijos atstovė ir GS1 sistemos administratorė Lietuvoje. 

Kaip tapti GS1 sistemos naudotoju Lietuvoje?

Pasirašius sutartį su GS1 Lithuania GS1 sistemos naudotojui suteikiamas pasaulinis GS1 kompanijos prefiksas (GCP), skirtas sudaryti kodus prekėms, logistiniams vienetams, lokacijoms ir t.t.

Norėdami parsisiųsti reikalingus dokumentus, spauskite čia:

 Jei kyla papildomų klausimų, susisiekite su mumis telefonu Vilniuje +37052614532 arba e-paštu gs1@gs1lt.org